Typy členství na portále AukroPortál

AukroPortál nabízí unikátní službu zobrazení až 300 aukcí v jedné Aukro aukci a také až 1000 aukcí v panelu, který máte na svých www stránkách. To vše díky automatickému dynamickému panelu.

Panel nebo panely jednou nastavíte a pak se o nic nestaráte a panel se sám aktualizuje. Jeden typ panelu můžete umístit do neomezeného počtu aukcí nebo Vašich webů. Dále nabízí jedinečné detailní statistiky, které mají pro prodejce cenu zlata. Zjistíte, jaké Vaše výrobky se kupujícím líbí, protože se zaznamenává každý unikátní proklik přes Vaše panely včetně IP adresy kupujícího. To znamená že znáte celkový počet prokliků a následně počet unikátních prokliků.

Pokud doporučíte AukroPortál prodejci kterého znáte nebo když se někdo přes Váš panel registruje do AukroPortálu stane se Vaším referálem a získáváte díky tomu provize ze všech nákupů služeb od AukroPortálu. Mezi služby, kde máte nárok na provizi jsou následující:

1) Pokud Váš referál zaplatí členský příspěvek, na Váš korunový AukroPortál účet se připíše 10%-30% dle typu Vašeho členství ze zaplaceného příspěvku.

Příklad:

Získáte pod sebe referála a Vy budete mít zlaté členství. Referál bude Váš známý, který prodává na Aukru například elektroniku a jelikož má informaci od Vás, že pokud v každé aukci, kterých má tisíc bude mít panel, který bude mít 300 aukcí v sobě a zaplatí si členství na 3 měsíce za 300 Kč. Díky němu může provozovat až 300 aukcí v jednom či v několika panelech dohromady. Vám se automaticky v den zaplacení připíše 30% z částky 300 Kč což je 90 Kč.

Referál zjistí, že uskutečnil díky panelu za první měsíc 30 prodejů navíc než obvykle, což si ověří v detailních statistikách, kde zároveň zjistí o co mají kupující na Aukru zájem z jeho nabídky. Následně si díky těmto prodejům, předplatí členství na dalších rok se slevou 30% za 840 Kč a Vy v den připsání platby inkasujete provizi 30% z 840 Kč což je 252 Kč.

V tomto příkladu jste na provizích získali z jednoho jediného referála:

1) Zlaté členství na zkoušku na 3 měsíce (prodejce může používat až 300 aukcí v panelu nebo panelech tento měsíc nebo na webech až 1000 aukcí) = pro Vás 90 Kč

2) Zlaté členství na další rok (prodejce může používat až 300 aukcí v panelu nebo panelech celý rok nebo na webech až 1000 aukcí) = pro Vás 252 Kč

Celkem tedy získáváte 90 Kč + 252 Kč = 342 Kč

Tyto peníze jsou jen Vaše a můžete si je klidně ten den vybrat na Váš bankovní účet nebo si předplatit Vaše členství.

Tento příklad ukazuje ideální příklad velkého prodejce, kterého získáte doživotně pod sebe. Takových pravděpodobně nebude většina. Každopádně pokud máte hodně aukcí a v nich jsou panely od AukroPortálu nebo jste šikovný webmaster nebo online prodejce, pak pod sebou časem můžete mít třeba 10 lidí a to už může být zajímavý pasivní příjem pro Vás. Z 10 zlatých prodejců pod Vámi můžete mít, 10 * 30 Kč což je 300 Kč za měsíc.